Cześć,
jesteśmy Polyhedra!

 

Geometria

od samego początku była dla nas największą inspiracją. Proste formy, wyraźne linie i powtarzalne wzory są zawsze widoczne w naszych produktach. Właśnie dlatego są w stanie dopasować się one do najróżniejszych przestrzeni, wtapiając się i dodając uroku.
Wywodzimy się z różnych środowisk i dziedzin, ale to co nas łączy to zamiłowanie do sztuki i poszerzania własnych horyzontów. Polyhedra jest tego wynikiem i odzwierciedleniem.

 

Diabeł tkwi w szczegółach

Wierzymy, że to właśnie po detalach można rozpoznać dobry design. Poświęcamy im dużo uwagi i pracy, dzięki czemu wszystko co oferujemy cechuje się bardzo dużą starannością wykonania i maksymalną powtarzalnością.
Konsekwencja w projektowaniu to wyzwanie, któremu szczególnie mocno staramy się sprostać. Ważne jest dla nas to, aby nasze produkty mówiły same za siebie, były rozpoznawalne i spójne.

 

Zrównoważona produkcja

Dążymy do tego, aby nasze produkty pozostawiały jak najmniejszy ślad w naturalnym otoczeniu. Teraz i za tysiąc lat. Lokalni dostawcy surowców, naturalne materiały i całkowita rezygnacja z plastiku w całym procesie produkcyjnym to elementy naszej polityki zrównoważonej produkcji.

 

Polyhedra to my

Paweł, Aleksandra i Cezary – to my jesteśmy trzonem Polyhedry.

Polyhedra jest zbiorem naszych umiejętności, naszej wrażliwości i różnych osobowości.